psychoterapia

 • foto
  Depresja choroba cywilizacyjna naszych czasów
  Depresja choroba cywilizacyjna naszych czasów Lekarze coraz częściej alarmują, że jedną z najgroźniejszych chorób jest aktualnie depresja. I należy zgodzić się z tym - w końcu nie jest tajemnicą, że w USA albo chociażby w Holandii coraz większa ilość ludzi cierpi na depresję. Można powiedzieć, iż depresja to choroba, która ogólnie dotyka ludzi mieszkających w bogatych krajach. Badania głoszą, iż te osoby, które cierpią na depresję mają mniejsze szanse na dożycie wieku emerytalnego,.

  Dodany: 2020-03-21
  Kategoria: psychoterapia
  Komentarze: 0


 • foto
  Ciężka choroba to depresja
  Ciężka choroba to depresja Psychiatrzy coraz częściej alarmują, że jedną z najbardziej groźnych chorób jest obecnie depresja. I trzeba przyjąć to wiadomości - przecież nie jest żadną tajemnicą, że w USA bądź choćby w Niemczech coraz większa ilość ludzi choruje na depresję. Można śmiało powiedzieć, że depresja to taka choroba, która ogólnie dotyka ludzi mieszkających w bogatych krajach. Badania głoszą, iż te osoby, które chorują na depresję mają mniejsze szanse na dożycie starości,.

  Dodany: 2020-03-19
  Kategoria: psychoterapia
  Komentarze: 0


 • foto
  Ciężka choroba to depresja
  Ciężka choroba to depresja Psychiatrzy coraz częściej alarmują, że jedną z najgroźniejszych chorób jest obecnie depresja. I należy zgodzić się z tym - w końcu nie jest tajemnicą, że w USA czy chociażby w Niemczech coraz więcej osób cierpi na depresję. Można powiedzieć, że depresja to choroba, która ogólnie dotyka ludzi mieszkających.

  Dodany: 2020-03-18
  Kategoria: psychoterapia
  Komentarze: 0


 • foto
  Co zrobić aby usunąć własne kiepskie samopoczucie?
  Co zrobić, aby usunąć własne kiepskie samopoczucie? Słabe samopoczucie to żadna katastrofa. Czyli jeżeli co jakiś czas będziemy mieli gorszy dzień, nie ma absolutnie żadnych powodów do niepokoju. Jednakże jeśli będziemy ciągle uskarżali się na własne samopoczucie, to oznacza, iż najzwyczajniej powinniśmy udać się do psychologa. To jednak nie jest normalne, jeśli codziennie uskarżamy się na swoje życie! No dobrze,.

  Dodany: 2020-03-15
  Kategoria: psychoterapia
  Komentarze: 0


 • foto
  Zoczyłem terapeutę zaś co potem
  Zoczyłem terapeutę zaś co potem Każdy z nas może doświadczać przeróżnego wariantu problemów wzruszających a autorskich, z którymi trudno siebie doradzić samodzielnie czy też pod ręką asysty podparcie kochanych. Mrowie jednostek przeżywa zagwozdki w związku małżeńskim/partnerskim, grupie, scalone ze śmiercią ważnej osoby, stratą produkcji, wypaleniem zawodowym itp. Dylematy te mogą przekraczać nasze siła przystosowawcze, nasilać próbowanie niepokojących.

  Dodany: 2019-05-28
  Kategoria: psychoterapia
  Komentarze: 0